1.FK Příbram - Soupiska A-týmu

Přeskočit na menu

Soupiska A-týmu

Č Datum nar. Z G
Brankáři
1Boháč Marek31.10.198800
26Kočí Ondřej07.04.199560
44Švenger Milan06.07.1986120
Obránci
5Nový Martin23.06.1993140
6Nitrianský Milan13.12.1990170
7Antwi Emmanuel06.05.1996141
19Skácel Rudolf17.07.1979151
20Tregler Jaroslav01.12.1995160
23Kodr Marek17.08.199660
25Soldát Karel07.11.1993100
Záložníci
3Květ Roman17.12.1997173
8Kilián David07.12.1994110
9Průcha Petr30.10.1997130
12Katidis Georgios12.02.199370
15Fantiš Antonín15.04.1992175
17Mingazov Ruslan23.11.199171
21Rezek Jan05.05.1982132
28Hlúpik Filip30.04.1991150
--Duda Dominik03.03.199500
Útočníci
10Slepička Miroslav10.11.198194
11Klán Martin11.05.200000
16Pejša Petr13.08.199770
22Keita Ibrahim18.01.199671
27Voltr Radek28.11.1991101

Příští zápas

AC Sparta Praha

1.liga – 19. kolo

Sobota 15.12. 17:00

doma

Poslední zápasy

1.liga
venku, 7.12.
FK Dukla Praha2:1více
1.liga
doma, 2.12.
FC Baník Ostrava0:2více
1.liga
venku, 24.11.
Bohemians Praha 19052:2více

Tabulka FORTUNA:LIGY

PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhry SkóreBody
1.Slavia18151245:1646
2.Plzeň18133227:1442
3.Jablonec18103538:1633
4.Ostrava18103525:1533
5.Sparta1894529:1531
6.Zlín1893624:1930
7.Liberec1866617:1724
8.M. Boleslav1864835:3422
9.Teplice1864819:2422
10.Opava18621024:2920
11.Příbram1854923:4219
12.Bohemians 19051846818:2718
13.Slovácko18601220:3118
14.Olomouc18531017:3218
15.Karviná18431123:3515
16.Dukla Praha18431115:3315

Střelci

Antonín Fantiš5
Jan Matoušek4
Miroslav Slepička4
Roman Květ3
Jan Rezek2
Emmanuel Antwi1
Ibrahim Keita1
Ruslan Mingazov1
Rudolf Skácel1
Radek Voltr1

Narozeniny

Roman Květ21 let17. prosinec

Kovohutě Příbram - banner

TAXI Příbram, kurýrní služba, drinkservis

Zelený život
1.FK Příbram na Instagramu 1.FK Příbram na YouTube 1.FK Příbram na Facebooku 1.FK Příbram na Twitteru 1.FK Příbram na Google+ RSS Feed