1.FK Příbram - Statistika – FORTUNA:LIGA – 2018/2019

Přeskočit na menu

Statistika – FORTUNA:LIGA – 2018/2019

Hráč Nastoupil Základ Minuty ŽK ČK Góly
Antwi Emmanuel 149929301
Fantiš Antonín 17161349105
Grajciar Peter 1012000
Hlúpik Filip 15141172100
Jandera Rostislav 1013000
Katidis Georgios 73250100
Keita Ibrahim 72266101
Kilián David 118681100
Kočí Ondřej 66540100
Kodr Marek 66540300
Květ Roman 17151289503
Matoušek Jan 77612104
Mingazov Ruslan 74393101
Nitrianský Milan 17151360300
Nový Martin 14131177100
Pejša Petr 71180000
Průcha Petr 138788100
Rezek Jan 1310885102
Skácel Rudolf 15131019201
Slepička Miroslav 97541104
Soldát Karel 108721310
Švenger Milan 12121080100
Tregler Jaroslav 16161440510
Voltr Radek 105550201

Příští zápas

AC Sparta Praha

1.liga – 19. kolo

Sobota 15.12. 17:00

doma

Poslední zápasy

1.liga
venku, 7.12.
FK Dukla Praha2:1více
1.liga
doma, 2.12.
FC Baník Ostrava0:2více
1.liga
venku, 24.11.
Bohemians Praha 19052:2více

Tabulka FORTUNA:LIGY

PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhry SkóreBody
1.Slavia18151245:1646
2.Plzeň18133227:1442
3.Jablonec18103538:1633
4.Ostrava18103525:1533
5.Sparta1894529:1531
6.Zlín1893624:1930
7.Liberec1866617:1724
8.M. Boleslav1864835:3422
9.Teplice1864819:2422
10.Opava18621024:2920
11.Příbram1854923:4219
12.Bohemians 19051846818:2718
13.Slovácko18601220:3118
14.Olomouc18531017:3218
15.Karviná18431123:3515
16.Dukla Praha18431115:3315

Střelci

Antonín Fantiš5
Jan Matoušek4
Miroslav Slepička4
Roman Květ3
Jan Rezek2
Emmanuel Antwi1
Ibrahim Keita1
Ruslan Mingazov1
Rudolf Skácel1
Radek Voltr1

Narozeniny

Milan Nitrianský28 let13. prosinec (zítra)
Roman Květ21 let17. prosinec

Kovohutě Příbram - banner

TAXI Příbram, kurýrní služba, drinkservis

Zelený život
1.FK Příbram na Instagramu 1.FK Příbram na YouTube 1.FK Příbram na Facebooku 1.FK Příbram na Twitteru 1.FK Příbram na Google+ RSS Feed