1.FK Příbram - Statistika – FORTUNA:LIGA – 2018/2019

Přeskočit na menu

Statistika – FORTUNA:LIGA – 2018/2019

Hráč Nastoupil Základ Minuty ŽK ČK Góly
Fantiš Antonín 18171435105
Nitrianský Milan 18151364300
Tregler Jaroslav 17171530510
Květ Roman 17151289503
Nový Martin 15141267100
Skácel Rudolf 15131019201
Antwi Emmanuel 15101019301
Hlúpik Filip 15141172100
Rezek Jan 1411975103
Průcha Petr 148789100
Švenger Milan 12121080100
Voltr Radek 116640301
Kilián David 118681100
Soldát Karel 119811410
Slepička Miroslav 97541104
Mingazov Ruslan 85483101
Keita Ibrahim 83356201
Kodr Marek 77630300
Kočí Ondřej 77630100
Katidis Georgios 73250100
Matoušek Jan 77612104
Pejša Petr 71180000
Grajciar Peter 1012000
Jandera Rostislav 1013000

Příští zápas

FC Slovan Liberec

1.liga – 20. kolo

Sobota 9.2. 17:00

venku

Poslední zápasy

1.liga
doma, 15.12.
AC Sparta Praha1:1více
1.liga
venku, 7.12.
FK Dukla Praha2:1více
1.liga
doma, 2.12.
FC Baník Ostrava0:2více

Tabulka FORTUNA:LIGY

PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhry SkóreBody
1.Slavia19161247:1649
2.Plzeň19143229:1545
3.Ostrava19104525:1534
4.Jablonec19103638:1833
5.Sparta1995530:1632
6.Zlín1993725:2130
7.Liberec1967617:1725
8.Teplice1974821:2525
9.Opava19721026:3023
10.M. Boleslav1964936:3622
11.Slovácko19701221:3121
12.Příbram1955924:4320
13.Bohemians 19051947818:2719
14.Olomouc19541017:3219
15.Karviná19431224:3715
16.Dukla Praha19431215:3415

Střelci

Antonín Fantiš5
Jan Matoušek4
Miroslav Slepička4
Roman Květ3
Jan Rezek3
Emmanuel Antwi1
Ibrahim Keita1
Ruslan Mingazov1
Rudolf Skácel1
Radek Voltr1

Narozeniny

Ibrahim Keita23 let18. leden

Kovohutě Příbram - banner

TAXI Příbram, kurýrní služba, drinkservis

Zelený život
1.FK Příbram na Instagramu 1.FK Příbram na YouTube 1.FK Příbram na Facebooku 1.FK Příbram na Twitteru 1.FK Příbram na Google+ RSS Feed