1.FK Příbram - Bednářova trefa znovu na výhru nestačila

Příprava: Příbram - Varnsdorf 1:1

Bednářova trefa znovu na výhru nestačila

I v druhém letošním utkání hráči Příbrami remizovali s druholigovým soupeřem. Na úvodní branku Romana Bednáře dokázali hosté zásluhou Filipa reagovat a vyrovnat na konečných 1:1.

V úvodním poločase si hrstka promrzlých diváků musela na vážnější šance počkat. K prvnímu vážnějšímu ohrožení hostující branky se zhruba po pětadvaceti minutách dostal hlavičkující Tomáš Pilík a jeho pokus se od tyče odrazil mimo. V závěru se v dobré pozici po hlavičce Rezka ocitl Román Bednář, ale a hranici penalty nedokázal míč propasírovat do branky.

Do druhého poločasu vstoupila Příbram aktivně a velmi brzy se mohla dostat do vedení. K dobré střele se dostal střídající Jiří Mareš, ale jeho projektil skončil jen na horní tyči. O pár minut později se Mareš proměnil v nahrávače a posadil krásný míč na hlavu Bednáře. Příbramský střelec se nemýlil a poslal Příbram do vedení. Domácí měli i nadále více ze hry, ale bez dalšího gólového efektu. Naopak v samotném závěru se hostům povedlo zásluhou Filipa šťastně vyrovnat na konečných 1:1.

1.FK Příbram – FK Varnsdorf 1:1 (0:0)
Branky 59. Bednář - 86. Filip
Rozhodčí Paták
Příbram 1. poločas: Hruška (30. Švenger) - Divíšek, Zápotočný, Hájovský, Sus - Moravec, Hraníček, Krameš, Pilík - Rezek - Bednář; 2. poločas: Švenger (61. Boháč) - Divíšek, Dosoudil, Kilián, Sus - Gešnábel, Moravec, Hnaníček, Januška, Mareš - Bednář (60. Brandner)
Varnsdorf Samoel - Geissler, Ondráček, Houser, Neuberg, Česlák, Durdević, Čurgali, Knejzlík, Rudnytskyy, Schubert