1.FK Příbram - Boleslav rozhodla utkání v první půli

1.liga: M. Boleslav - Příbram 3:0

Boleslav rozhodla utkání v první půli

Utkání čtvrtého kola se svěřencům trenéra Hřídela nevydařilo a prohráli na půdě středočeského souseda z Mladé Boleslavi 3:0.

Očekávání trenéra Hřídela o ofenzivní hře domácí Boleslavi splnili bílomodří do puntíku. Už od samotného úvodu utkání zatlačili náš tým k brance a relativně brzo se i prosadili gólově. V 11. minutě rohový kop Táborského trknul hlavou do sítě Mendy - 1:0. Do té doby jsme přežili i jednu velkou gólovou šanci Chramosty, který z pár kroků před brankou netrefil míč ideálně.

Náš tým se do útočné hry prakticky nedostával a tak po půlhodině hry přišel druhý trest. Vyražený míč trefil na hranici pokutového území Fabián a propálil hradbu hráčů - 2:0. Zkáznou půli završil australský útočník Bulut, když si naběhl na přihrávku za obranu a skóre posunul na stav 3:0.

Poločasová přestávka přinesla dvojnásobné střídání, když místo Wágnera a Videgly přišli Jurdík s Borkem. Zda pomohlo právě toto střídání, či zda se domácí tým uspokojený průběhem zápasu stáhl ze hry, nelze přesně říci. Faktem bylo, že náš tým se vyrovnal mladoboleslavským v kombinaci i pohybu a začal konečně zaměstnávat víc obranu i brankáře Millera.

Blízko ke skórování byl hlavně Milan Jurdík, ale svoji střelu neposlal mezi tyče. Podobně dopadl i přímý kop, který z kopačky Lukáše Pleška letěl rovněž nad břevno.

Zcela vyložená šance Příbrami však do konce zápasu nepřišla a tak tříbodový zisk i třígólové skóre zůstalo po středočeském derby ve městě automobilů.

FK Mladá Boleslav – 1.FK Příbram 3:0 (3:0)