1.FK Příbram - Dorost ponechal body doma

I.Celostátní liga U 19: Příbram - Č. Budějovice 1:0

Dorost ponechal body doma

Po dvou zápasech, které tým U19 odehrál venku, je čekal domácí zápas s Českými Budějovicemi.

Utkání jsme sledovali online

V tomto zápase šlo o důležité body. Příbram hrála velmi aktivně a nepouštěla soupeře do žádné velké šance. Ani Příbram nebyla velmi aktivní v pokutovém území soupeře, ale dokázala si vytvořit tři velmi dobré šance. Nakonec Příbram proměnila jednu kombinační akci, za přispění hostujícího hráče, který si vstřelil vlastní gól. Příbram soustředěně bránila, až na jednu situaci v 91. minutě, kdy po chybě v obraně, domácí podržel brankář Beran. Příbram nakonec vyhrála 1:0

Trenér Daniel Huňa: Hráči pracovali velmi dobře a zaslouženě jsme vyhráli. Jen mě mrzí poslední minuta utkání, kdy jsme špatně vyřešili jednu situaci, ve které nás podržel brankář Beran.

1.FK Příbram – SK Dynamo České Budějovice 1:0