1.FK Příbram - Důležitý zápas U19 zvládla

Informace z klubu

Důležitý zápas U19 zvládla

Díky brankám Hlouška a Lukavského zůstaly body v Příbrami.

Od začátku zápasu bylo vidět, že Příbram chce vyhrát a získat doma 3 body. Držela míč a snažila se o zakončení. Odměnou v prvním poločase jí byly 3 branky.

Druhá půle už nebyla tak aktivní jako ta první. Bohemka začala více kombinovat a vsadila vše na útok. Domácí se nedostávali moc do hry, ztráceli jednoduché míče. Nepouštěli však soupeře do žádné velké šance. Jen jednou, kdy zaspali při dlouhém míči do pokutového území, a Bohemians z jedné šance dokázala potrestat. Po devadesáti minutách skončil zápas 3:1 a domácí byli velmi spokojeni s výsledkem.

Trenér Daniel Huňa: "Jsem moc rád, že jsme opět doma vyhráli. Byl to velmi důležitý zápas a kluci hráli v prvním poločase velmi aktivně. Mrzí mě druhý poločas, kdy jsme přestali být aktivní a ztráceli rychle míč.

1.FK Příbram - Bohemians 1905 3:1 (3:0)
Branky: Hloušek 2, Lukavský

Sestava Příbrami: Beran, Benda, Mezera, Jelínek, Janota, Lukavský (76.Ptáček), Hloušek (61.Pecka), Polidar, Šíma, Klán (81.Jílek), Puchmertl