1.FK Příbram - Hosté přišli o výhru v závěru utkání

I. Dorostenecká liga: Slovácko - Příbram 1:1

Hosté přišli o výhru v závěru utkání

Naši dorostenci dlouho sahali po vítězství, o které přišli v samotném závěru.

Utkání jsme sledovali online

Příbramští starší dorostenci zavítali na půdu Slovácka. V prvním poločase jsme měli míč častěji pod kontrolou, do vyložených brankových příležitostí nás však domácí obrana nepouštěla. To se nám podařilo prolomit až ve 22. minutě, kdy Junek umístěnou střelou z přímého volného kopu překvapil domácího brankaře - 0:1. Poločas jsme dohráli v poklidu.

Ve druhém poločase přidalo Slovácko na tempu a hrál se fotbal nahoru dolů. V dramatickém závěru domácí skrytou střelou zpoza pokutového území vyrovnali - 1:1. Závěr byl hektický, oba týmy chtěly vyhrát. Největší příležitost jsme měli pět minut před koncem, kdy Suchan zahrával přímý volný kop z těsné hranice pokutového území. Kopl ho velice dobře, ale domácí gólman bravurně chytil. Utkání skončilo zřejmě spravedlivou dělbou bodů. Velkým kladem zápasu byl nejen výborný výkon všech hráčů, ale i fakt, že v našem týmu nastoupili od začátku dva mladší dorostenci Januška a Růžek.

1. FC Slovácko – 1.FK Příbram 1:1