1.FK Příbram - Jarní svízel v ofenzívě

2.liga: Příbram - Sokolov 0:0

Jarní svízel v ofenzívě

Příbram ani ve druhém zápase jarní části sezóny nevstřelila branku a s Baníkem Sokolov získala jen bod za bezbrankovou remízu 0:0.

Prohlédnout fotografiePřehrát video

I přes nevlídné počasí dorazila slušná návštěva. Svěřenci trenéra Baráta slibovali na srazu s fanklubem zlepšení ofenzívy, ale to se podařilo jen částečně. V první půli se nedostal hostující Baník Sokolov k výraznějšímu držení míče, územní převahu však Marila nedokázala nijak využít, a na branku Bertelmana letěla jen jedna nepřesná střela z kopačky Brazilce Costy.

Po změně stran hosté zvýšili bojovnost a dočkali se i několika šancí, které jim kazil pozorný brankář Příbrami Hruška. Uhasil šanci Šorfa, kterému namazal chybnou rozehrávkou Penc, i pokusy Hájovského z těsné blízkosti po velkém množství rohový kopů, které Sokolov ve druhém poločase zahrával.

Příbram se snažila a bojovala, ale Bertelmana nedotlačila ani v závěru k žádnému zákroku. Závěrečný tlak, který pomohl rozhýbat Jirouš, tři body nepřinesl.