1.FK Příbram - Jedna branka na postup v poháru nestačila

MOL Cup: Příbram - Bohemians 1905 1:2

Jedna branka na postup v poháru nestačila

Příbramský tým si nespravil chuť po čtyřech ligových porážkách ani v MOL Cupu. V utkání 4. kola jsme prohráli doma s Bohemians 1905 1:2 a z této české soutěže vypadáváme.

Prohlédnout fotografie

Příbram se do pohárového zápasu s Bohemians postavila s dalšími dvěma změnami v sestavě. V základu byl zpátky Jan Rezek a také Georgios Katidis. A úvod zápasu jsme neměli špatný. Prudký rohový kop se snažila zakončit dvojice Radek Voltr a Marek Kodr. Míč bohužel po dvou tečích hlavou skončil mimo branku.

Hosté zahrozili v 8. minutě, když Yusuf využil chvilkové nepozornosti po faulu, který sám způsobil. Za obrannou řadou se dostal k míči, poslal pod sebe na Bartka, který se nemýlil - 0:1. Zelenočerní se i nadále snaží, ale k vidění byla jen střela Rezka, kterou v náruči lapil brankář Fryšták. Typické držení míče a převaha na míči nás však k zakončení neposouvala a tak jsme první poločas zakončili jako prohrávající tým.

Do druhé půle naskočil Roman Květ, který výrazně zvednul ofenzivní aktivitu i přesnost v nahrávkách. Na výraznější šanci však čeká tým i palce držící diváci. Na druhé straně pálí zajímavě z přímého kopu Yusuf a trefuje naštěstí tyč. Přesnější k naší smůle byl o sedm minut později znovu Bartek a přiblížil Klokany k postupu - 0:2.

Když se v 76. minutě řítil na brankář osamocený Filip Hlúpik, vypadalo to velmi slibně, střídajícímu záložníkovi se však nepovedlo přehodit vybíhajícího brankáře. O minutu později už bylo veseleji. Po Květově ráně jsme kopali roh, ze kterého se konečně prosadil hlavou příbramský střelec. Konkrétně to byl Marek Kodr, který vyskočil nejvýše a nedal brankáři šanci - 1:2.

Vyrovnání přes veškerou snahu se našemu celku nepovedlo a tak jsme po dvou vítězných zápasech nad Zápy a Vlašimí vypadli ve 4. kole s Bohemians 1905.

1.FK Příbram – Bohemians Praha 1905 1:2 (0:1)