1.FK Příbram - Komplikace do závěru ligy

1.liga: Slavia - Příbram 3:0

Komplikace do závěru ligy

Příbram nezvládla utkání na půdě Slavie Praha a prohrou 3:0 si komplikuje závěr ligy, ve kterém jí ještě čeká tuhý boj o záchranu.

Trenér Čuhel se musel v sestavě obejít bez distancovaného Zápotočného a příležitost tak poprvé v příbramském dresu dostal Airapetian.

Domácí začali velmi aktivně a již v 5. minutě šli do vedení. Při sérii příležitosti nejprve zachránilo Hrušku břevno, ale z následné střely již Hrubý mířil přesně a vymetl horní roh branky. Slavia i nadále pokračovala v aktivní hře a Příbram se vůbec nebyla schopná dostat na dostřel Černého branky.

Aktivita se na příbramské kopačky dostavila až po půlhodině hry. To se do míče za vápnem opřel Pilík a řádně protáhl Černého. O chvilku později se do zakončení dostal z úhlu Řezníček, ale i s jeho pokusem si Černý nadvakrát poradil.

Druhý poločas začali hosté o poznání aktivněji. Po pěti minutách přihrál Zeman do gólové příležitosti Pilíkovi. Ten ale v jasné příležitosti nechal vyniknout brankáře.

O několik minut později došlo k přerušení utkání. Důvodem bylo vulgární skandování domácích fanoušků. Téměř desetiminutové přerušení pomohlo domácím.

Po znovuzahájení hry Příbram dostala dvě varování. Nejprve Hruška parádně chytil hlavičku Juhara po rohovém kopu a o minutu později pomocí tyče i další obrovskou šanci Slavie. Následně se již domácí prosadili gólově. Krbeček při rohovém kopu neuhlídal Necida a ten zvýšil na 2:0.

V 88. minutě příbramský tým zaspal při rychlém rozehrání standardní situace a Juhar pohodlně přeloboval vybíhajícího Hrušku.

Hosté v závěru měli ještě šanci na korigování výsledku. Zeman znovu našel přihrávkou v gólové šanci Pilíka, ale ten ani druhou gólovou šanci neproměnil.

SK Slavia Praha – 1.FK Příbram 3:0 (1:0)