1.FK Příbram - Mistři a vicemistři ligy budou oceněni

Informace z klubu

Mistři a vicemistři ligy budou oceněni

Článek

Ve středu proběhne v sále městského zastupitelstva v Příbrami slavnostní předávání medailí mužstvu dorostu U19, které zvítězila jako první mužstvo v historii klubu v nejvyšší dorostenecké lize.

Od 18 hodin bude probíhat slavnostní večer, na který jsou zváni blízcí fotbalistů. Ve středu ovšem nebudou oceňováni jen dorostenci, ale pro medaile za druhé místo si přijdou vicemistři Juniorské ligy. Juniorka příbramského klubu bojovalo do posledního kola o ligový titul, který sice nakonec nezískala, ale i tak je sezona z pohledu týmu úspěšná.

Před rokem byla otevřena Akademie 1.FK Příbram, který hned v prvním roce fungování sklízí velké úspěchy. Největší úspěch zaznamenali dorostenci, ale také žáci se činili. Kategorie U15 zvítězila v základní části a nyní bojuje v playoff o finále celé soutěže.

Již zmínění mistři dorostenecké ligy se již nyní těší na záři, kdy se v Energon Aréně bude poprvé v historii hrát Juniorská Liga mistrů. Soupeř zatím není znám, rozhodne o něm los ve švýcarském Nyonu. Příbramské fotbalisty může čekat například mužstvo z Řecka, Polska, Izraele či z Rumunska.