Get Adobe Flash player

1.FK Příbram - Mladá Boleslav po dvou zápasech vyhrála, Příbram porazila 3:0

Juniorská liga: M. Boleslav - Příbram 3:0

Mladá Boleslav po dvou zápasech vyhrála, Příbram porazila 3:0

Junioři Mladé Boleslavi si po předchozí porážce se Slavií a remíze v Plzni spravili chuť a znovu vyhráli. V 5. kole české skupiny porazili na domácí půdě Příbram 3:0, když se dvěma góly blýskl Daniel Novák a třetí přidal Stanislav Klobása.

Utkání začalo velkou aktivitou domácích, kteří se hned v první minutě dostali k nebezpečné střele, ovšem brankář Kočí byl připraven. Velkolepý nástup domácích barev byl odměněn po šesti minutách hry, kdy skóre zápas otevřel přesnou ranou Daniel Novák.

Příbram se postupem času osmělila a snažila se hrozit zejména ze standardních situací, obrana domácích ale působila spolehlivě a hosty prakticky k ničemu nepouštěla. Příbramští měli k dispozici i velké množství rohových kopů, ty však téměř vždy skončily nezdarem.

Domácí nakonec deset minut před poločasem svůj náskok zdvojnásobili. Opět to byl Daniel Novák, který se s další prudkou, a hlavně přesnou ranou nemýlil, díky níž si zdvojnásobil své zápasové střelecké portfólio na dvě branky.

Druhý poločas začali domácí podobně jako ten první. Nejprve brankář Kočí předvedl další skvělý zákrok a technickou ránu vytáhl na rohový kop, ovšem minutu poté potřetí inkasoval. Mezi střelce se zapsal Stanislav Klobása, jenž pohodlně zvýšil na 3:0.

Mladoboleslavští měli utkání jasně ve své moci i režii, soupeře prakticky do ničeho nepouštěli. Příbram opět mohla hrozit výhradně z přímých kopů, ale defenzíva soupeře odváděla celý zápas spolehlivou práci.

Domácí neinkasovali, sami dokázali orámovat začátky poločasů svými góly a po snadné výhře 3:0 si do tabulky české skupiny Juniorské ligy zapsali tři body.

FK Mladá Boleslav – 1.FK Příbram 3:0 (2:0)