1.FK Příbram - Navzdory hodinové přesilovce jsme s Teplicemi utrpěli debakl

1.liga: Příbram - Teplice 0:4

Navzdory hodinové přesilovce jsme s Teplicemi utrpěli debakl

Nepříjemný debakl před domácím publikem jsme si vytrpěli s FK Teplice. Severočeši čtyřmi brankami pokořili naši obranu a odvezli si od Litavky všechny body.

Příbramský tým přivítal černého koně soutěže tým Teplic. Pustil se ovšem do svého soka bez okolků a Švancara už ve 4. minutě šel sám na Grigara. Dobíhající bek mu však stačil na poslední chvíli balón odkopnout. O malou chvíli později pak opět příbramský útočník hlavičkoval přímo do rukavic brankáře hostů.

Útočně ladění hosté dostáli své pověsti o pár minut později, když Mahmutovič zakončoval asi z metru a vynikající Aleš Hruška přesto bezpečně lapil míč do své moci. Přesto Teplice brzo udeřily, Matula si naběhl na opakovaný centr a zcela sám za obranou zblízka skóroval - 0:1.

Aby toho nebylo málo, tak ve 23. minutě se Salami probíjel do šestnáctky, odražený míč se dostal k Mahmutovičovi a ten do prázdné branky již neminul - 0:2.

Šance dostat se do hry přišla pro náš celek brzy. Ve 28. minutě chyboval znovu teplický stoper Lüftner, sundal Švancaru a šel předčasně do kabin. Tlak Příbrami na sebe nenechal dlouho čekat, v sérii rohových kopů se mohl prosadit hlavičkou navrátilec Tomáš Zápotočný, jenže Grigar si na míč počíhal.

Po změně stran přišla sprcha. Místo očekávaného tlaku přišel po pár vteřinách od rozehrání gól Litsingiho, který z velké dálky překonal Hrušku - 0:3. Ani poté se Příbram nevzdávala a Jugas mohl po 55 minutách hry dát první branku Příbrami, jenže přetažený centr trefil vedle branky.

A vše špatné se hrnulo dál. Rychlý brejk Mahmutoviče skončil v 69. minutě další brankou, když bosenský snajpr obešel Zápotočného i Hrušku. V těchto momentech se zdála veškerá snaha našich hráčů marná. Šance na zvrat již byla minimální, Teplice se spokojily s ubráněním čistého konta a našemu týmu se kromě několika náznaků nepodařilo obranu hostů vyšachovat a dosáhnout alespoň čestného úspěchu.