1.FK Příbram - Novým trenérem juniorky Kamil Tobiáš

Informace z klubu

Novým trenérem juniorky Kamil Tobiáš

Článek

V zimní pauze došlo ke změně na postu trenéra juniorského týmu.

Kamil Tobiáš působil již minulou sezonu v Příbrami a to na pozici asistenta u ligového kádru Pavla Tobiáše. Poté dostal nabídku od mistrovské Plzně, které využil. Tam působil v podzimní části ligy. Nyní se vrací do Příbrami a to jako nový trenér juniorského týmu, asistentem bude Marcel Mácha.

Juniorská zahájila zimní přípravu také v pondělí, jako ligové mužstvo. „Vracím se do známého prostředí, všechny hráče z juniorského týmu ovšem neznám, ale věřím, že se seznámíme v nejbližších dnech. Na práci se těším, doufám, že se nám podaří připravit pro A mužstvo co nejvíce hráčů“, vyjádřil se Kamil Tobiáš.

připravil Tomáš Větrovský

Poslední zápasy

venku, 29.5.
SK Dynamo České Budějovice3:1