1.FK Příbram - Obnovená premiéra Karola Marka nevyšla

1.liga: Příbram - Slovácko 0:1

Obnovená premiéra Karola Marka nevyšla

Důležitý duel se Slováckem nevyšel našemu klubu podle představ. Hosté si díky povedenému brejku připsali výhru 0:1 a samozřejmě i tři body. Premiéra Karola Marka tak po výměně trenérů nevyšla ideálně.

Stejnou sestavu jako před týdnem pouze se změnou rolí Lukáše Pleška a Zdeňka Koukala připravil Karol Marko proti Slovácku.

Diváci mohli poznat změnu v režimu hry, které dominovalo množství nahrávek. Jenže chyběly šance, na které se čekalo dlouho. Ale první větší možnost měli hosté ze Slovácka v 15. minutě. Valenta z malého vápna branku s Alešem Hruškou přestřelil.

Střelou z dálky se tak prezentoval pouze Martin Šlapák, všechny ostatní dobré situace postrádaly střelu mezi tři tyče a nebezpečí bylo viditelné pouze po šestnáctku.

Po změně stran náš tým přitlačil na aktivitě. Měli jsme velké množství standardek, rohových kopů, jenže všechny situace stačili hráči Slovácka odvrátit. Stále chyběla finální nahrávka, ikdyž hráčů v útoku bylo požehnaně.

V 71. minutě poslal Lukáš Pleško pěknou nahrávku na Tomáše Wágnera, tomu však největší šanci zápasu zhatil včasným vyběhnutí gólman Melichárek a dorážka Pavla Pilíka letěla vysoko nad branku.

V 82. minutě pak přišel totální šok pro celý stadión. Hosté sebrali po jedné ze standardek míč a šli do brejku. Unikající Kerbr našel přesným pasem Lukáše před brankou a střílející hráč už neměl problémy trefit odkrytou branku.

Ani poslední minuty však nepřinesly nic nového a čekání na šanci bylo bohužel nekonečné. Změnit to nepomohl ani debutant Lukáš Stratil, útočník, který úspěšně střílí za příbramskou juniorku. Jeho pokus šel nad branku. Ani nastavený čas nic nezměnil a tak se ze tří bodů z "šestibodového" zápasu mohli radovat hosté.