1.FK Příbram - Plzeň byla nad naše síly

1.liga: Plzeň - Příbram 5:0

Plzeň byla nad naše síly

Úřadující mistr ligy z Plzně udeřil mladému příbramskému týmu těžkou porážku 5:0.

Utkání jsme sledovali online

Veškeré naděje na dobrý výsledek vzaly už první minuty zápasu i vcelku naivní hra v obraně. A tak se už v 5. minutě mohli domácí radovat z jednoduché branky po pokutovém kopu, který přesně trefil domácí kapitán Horváth. Zatímco naše akce na opačné straně končily spíše nepřesnou nahrávkou a nebo centrem bez adresáta, domácí Viktoria stále hrozila. Darida poslal míč nad prázdnou branku a Bakošovu střelu pro změnu vytáhl na roh Aleš Hruška.

Domácí Plzeň se dostávala do dalších šancí a 22. minutě přišla druhá branka, když Hruška stačil vyrazit střelu Petržely přímo k Bakošovi, který už neměl problém zakončit do prázdné branky. A ikdyž se náš brankář měl stále jak otáčet a uhasil mnoho šancí, proti třetímu gólu Petržely už neměl nárok.
Naše šance se objevily po standardních situacích, ale dva přímé kopy skončily spíše nešťastně. Z jednoho si odnesl čtvrtou žlutou Lukáš Pleško, po druhém dorážel Zdeněk Koukal míč do branky z ofsajdové pozice.

Obraz hry se nezměnil ani po poločasové přestávce. Šance Pilaře, Bakoše i Petržely skončily u skvělého Hrušky, ale nakonec byl překonán zakončujícím obráncem Čišovským v 69. minutě a o dvě minuty později opět z penalty, kterou kopal opět Horváth. Naše šance po střelách z dálky z kopaček Tomáše Pilíka a Zdeňka Koukala neznamenaly gólový rezultát a tak jsme se na zaplněném stadiónu ve Štruncových sadech nedočkali ani čestného úspěchu.

FC Viktoria Plzeň – 1.FK Příbram 5:0 (3:0)