1.FK Příbram - Poslední představení doma před ligou

Příprava: Příbram - Hořovicko 3:0

Poslední představení doma před ligou

Duel s Hořovickem byla poslední šance pro příbramské diváky, kdy mohli vidět nově budovaný tým před ligou. S výkonem po výhře 3:0 nad nováčkem ČFL však trenér Martin Pulpit spokojený nebyl.

Prohlédnout fotografie

Zvědavé příbramské publikum sledovalo na tréninkovém hřišti poslední domácí herní představení. Jako sparingpartnera měl náš tým FK Hořovicko. Hosté prohrávali už z kraje zápasu 1:0, když přesný centr Rezka poslal hlavou do sítě polský levý záložník Wodecki.

Aktivní nátlaková hra nepouštěla papírově slabšího soupeře za půlku. V dobré šanci minul prudký centr další z nových tváří Tomáš Majtán. Ve 20. minutě se už prosadil zblízka zkušený Jan Rezek, který nadvakrát překonal brankáře. Majtán v závěru poločasu ještě nastřelil tyčku branky, ve snaze obstřelit gólmana.

Po změně stran se poprvé v Příbrami představil Aidin Mahmutovič, známý forward z české nejvyšší ligy z Teplic, Plzně či Olomouce. Klub o jeho angažmá zatím jedná. Bosňanovi ve druhé půli nebyla uznaná branka kvůli ofsajdovému postavení. Výraznou převahu našeho týmu jsme nedokázali efektivně zužitkovat, když finále akcí postrádalo kreativní přihrávku s rozmyslem. Mahmutovič si tak počkal na druhou trefu do 85. minuty. Tuto branku už dosáhl v mezích pravidel, když prostřelil na bližší tyč brankáře hostů a stanovil výsledek na 3:0.

1.FK Příbram – FK Hořovicko 3:0 (2:0)