1.FK Příbram - Přesilovka zůstala nevyužita

1.liga: Brno - Příbram 1:0

Přesilovka zůstala nevyužita

Příbram nedokázala využít více jak poločas trvající přesilovku jednoho muže v poli a z Brna tak po prohře 0:1 odjíždí s prázdnou.

Utkání jsme sledovali online

S odhodláním získat bodový zisk na hřišti soupeře a zároveň odlepit tým od posledního místa v tabulce, nastoupil náš tým v Brně.

Domácí Zbrojovka se velmi brzo ujala vedení, když na dlouhý nákop si naběhl za obranu Lutonský a kolem Aleše Hrušky poslal míč do branky. V úvodních minutách zápasu se nám nedařilo usadit se před brankou Brna a teprve před uplynutím půlhodiny hry se dostal k zakončení Tomáš Wágner a krátce po něm i Petr Trapp.

Ve 32. minutě se předvedl domácí brankář proti našemu záložníkovi Jiřímu Marešovi. Dvakrát zastavil jeho dvě střely zblízka, tohle byla zmařená stoprocentní šance!

Režim hry pak ovlivnila ještě další situace. Po strkanici před naší brankou ukázal rozhodčí červenou kartu domácímu kapitánovi Mezlíkovi za úder rukou do obličeje.

Po změně stran se dal očekávat příbramský tlak, ale i domácí tým nezůstal pasivní. Hru našeho týmu přišel také oživit David Střihavka. Jenže v jeho šanci mu chyběly centimetry. Naopak na druhé straně si Hruška pohlídal střelu Lutonského.

Tomáš Wágner stále svoji formu hledá, což ukázal při jednom z centrů, kdy hlavičkoval z malého vápna mimo branku. Držení míče na naší straně narůstalo, do vápna létaly centry ze hry i po standardkách, ale vše brněnští hráči odvrátili a těsné vítězství tak zůstalo na straně domácího celku.

FC Zbrojovka Brno – 1.FK Příbram 1:0 (1:0)