1.FK Příbram - Příbram nakonec Opavu zlomila

I. Dorostenecká liga: Příbram - Opava 1:0

Příbram nakonec Opavu zlomila

Utrápené, ale zasloužené vítězství příbramských dorostenců.

K dalšímu domácímu utkání nastoupili naši dorostenci ve značně pozměněné sestavě. Pro reprezentační povinnosti chyběli Januška, Kvída, Suchan a kvůli zranění Rys, Červeňák a Novák. Změněná sestava se v prvním poločase na hřišti hledala a to hostující Opavě vyhovovalo. Opava přijela do Příbrami s taktikou jen bránit a snažit se hru rozkouskovat, což naznačuje tomu, že měli jen jednu střelu na bránu a třicet faulů.

Po důrazné promluvě trenérů o poločase v kabině trenérů se naše hra hodně zlepšila a byla otázka času a trpělivosti, kdy vstřelíme branku. To se podařilo v 65. minutě, kdy dobře hrající Ježdík vybojoval balón a nahrál Junkovi, který si všiml špatně postaveného brankáře a z třiceti metrů ho přehodil - 1:0. Do konce utkání naši dorostenci hru kontrolovali a mohli si po zápase vítězně zakřičet.

1.FK Příbram – SFC Opava 1:0