1.FK Příbram - Příbram postupuje do dalšího kola Mol Cupu

MOL Cup: Čáslav - Příbram 1:2

Příbram postupuje do dalšího kola Mol Cupu

Článek

Příbramští fotbalisté zvládli vstup do sezony, když v utkání 1.kola Mol Cupu zvítězili v Čáslavi 1:2.

V utkání nastoupilo velké množství noviců v sestavě trenéra Josefa Csaplára. Od začátku utkání to však byli hosté, kdo byl aktivnějším týmem. Do vedení se Příbram dostala ve 23. minutě. Hosté zahrávali rohový kop, míč se dostal na hlavu Jaroslava Treglera, který vsítil první branku utkání. Ještě v prvním dějství zápasu navýšil skóre Peter Grajciar, když krásnou střelou překonal brankáře Kubáta.

V druhém poločase domácí díky Hannichovi snížili, ovšem v 60. Minutě byl vyloučen Růžička a Příbram si tak v poklidu došla pro postup do dalšího kola.