1.FK Příbram - Příbram přišla o výhru v nastavení

FNL: Olympia - Příbram 2:2

Příbram přišla o výhru v nastavení

Příbram přišla na půdě Olympie o osmou výhru v řadě v samotném závěru utkání a po remíze 2:2 veze pouze bod.

S touhou prodloužit jarní sérii výher nastupovala Příbram ke třetímu venkovnímu utkání v řadě na půdě pražské Olympie.

Do utkání lépe vstoupili domácí a během tří minut si vypracovali dvě velmi dobré příležitosti ke skórování. Na druhé straně si podobně počínal Ayong a jeho hlavičkový pokus z malého vápna si cestu do sítě nenašel.

Po dvaceti minutách se pět stovek diváků na rozlehlém strahovském stadionu dočkalo první branky. Na centrovaný míč z trestného kopu si dobře na skočil Hejný a poslal domácí do vedení 1:0. Druhou branku mohli domácí přidat po chybě příbramské obrany, ale Vasileiou trefil z úhlu jen tyč odkryté branky. Hned z protiútoku mohl vyrovnat Ayong, ale Fantišovu přihrávku do sítě uklidit nedokázal. Vyrovnat se pak povedlo ve 31. minutě Hlúpikovi, který zakončil dobrou kombinaci Fatiše a Matouška a připsal si první branku v zelenočerných barvách.

Do druhého poločasu nastoupila Příbram se snahou o překlopení vývoje zápasu na svoji stranu a domácí obrana hodně zatápěla. Velmi dobrou příležitost měl znovu Ayong a Grajciarovu střelu skvěle vyrazil Stejskal. Vedení pro Příbram tak musel v 60. minutě zajistit Antonín Fantiš, který proměnil přesný centr Zápotočného.

Ve zbytku utkání si hosté hlídali těsný náskok a nepouštěli Olympii k výraznějšímu ohrožení Boháče. V samotném závěru mohl přidat definitní pojistku Rudolf Skácel, ale neuspěl. Z protiútoku se pak domácím povedlo šťastně vyrovnat, když se dalekonosný pokus odrazil od tyče přímo před nabíhajícího Broukala, který neměl problém trefit odkrytou branku. Příbram tak přišla o svoji jarní vítěznou sérii a zbytečně ztratila dva body.

FK Olympia – 1.FK Příbram 2:2 (1:1)