1.FK Příbram - Příbram prohrála potřetí v řadě

1.liga: Slovácko - Příbram 2:0

Příbram prohrála potřetí v řadě

Další neúspěch si svěřenci trenéra Nádvorníka připsali na půdě Slovácka, kde prohráli 2:0.

Utkání jsme sledovali online

První větší šancí zahrozili domácí v 15. minutě, když Fujerík doběhl dřív k míči než Aleš Hruška a lobovaný míč už mířil do branky. Dobíhající Marek Plašil jej z brankové čáry vykopl za pomocí brankové konstrukce ven. Brzy po odvrácené brance se Příbram usadila před domácí brankou, ale žádný z rohových kopů nedopadl gólově, nejlepší pokus vyslal Pavel Ricka.

V dalších minutách se odehrávala hra spíše daleko od obou branek a k vidění byly i ostřejší zákroky, které rozhodčí ocenil žlutými kartami. Do dobré šance se před koncem poločasu dostával Daniel Huňa, jemuž zmařil příležitost domácí brankář.

Po přestávce netrvalo dlouho, kdy se dočkalo Slovácko branky. Ondřejka poslal nahrávku za obranu Švancarovi, který míč před Hruškou dloubl a otevřel skóre. 1:0. O několik minut později si oba útočníci vyměnili role a pálil Ondřejka přímo do našeho brankáře.

Na úrovní 70. minuty se do dobré šance prosprintoval Tomáš Pilík, míč napálil do boční sítě. Velkou tutovku měl i Tomáš Wágner, když branku naopak přestřelil. Podobně se šancí naložil i Zdeněk Koukal, když míč zblízka poslal přímo do náruče gólmana Slovácka.

V nastaveném čase, kdy už náš tým hrál vabank se do brejku dostali domácí. Na konci akce byl Košút, který zblízka do otevřené branky pečetil stav zápasu na konečných 2:0.

1. FC Slovácko – 1.FK Příbram 2:0 (1:0)