1.FK Příbram - Příbram v Olomouci nestačila

1.liga: Olomouc - Příbram 3:1

Příbram v Olomouci nestačila

Prohrou v Olomouci 3:1 se Příbram rozloučila se zimním programem Gambrinus ligy. Jedinou branku hostů vstřelil kapitán Daniel Huňa. Ligovou premiéru si v závěru utkání odbyl záložník Jan Mojdl.

Utkání jsme sledovali online

Oslabená obrana Olomouce mohla dát našemu týmu určitou šanci na dobrý výsledek, ale jako několikrát v posledních zápasech se stávalo, že zakončení nebylo vždy ideální. Toho nakonec využili také ofenzivně ladění domácí, když v 17. minutě se ujali vedení brankou Petra a o minutu později přidal gól i Hubník. 2:0.

Na tyto slepené branky se těžko hledala odpověď, Pavel Pilík z dobré šance mířil nad branku, vše si však vynahradil ve 33. minutě, když poslal ideální pas Danielu Huňovi, který konečně protrhl svoji střeleckou smůlu a snížil na 2:1.

Aleš Hruška musel v brance předvádět místy až neuvěřitelné zákroky, jenže i on byl krátký na přesnou hlavičku Murína ještě před koncem prvního poločasu.

Po změně stran v dobré šanci nepřekonal našeho brankáře Rossi ani útočník Ordoš, bohužel z naší strany aktivita v zakončení nebyla tak častá a vyjímkou byly střely z dálky od Videgly a Tarczala. Závěr zápasu si domácí Sigma již zisk tří bodů pohlídala.

SK Sigma Olomouc – 1.FK Příbram 3:1 (3:1)