1.FK Příbram - Příbram znovu nevyhrála

2.liga: Příbram - Čáslav 1:1

Příbram znovu nevyhrála

Příbram se připsala další zápas bez výhry, když remizovala 1:1 se Zenitem Čáslav. Střeleckou nemohoucnost se podařilo v prvním poločase protrhnout Pilíkovi, hosté vyrovnali díky vlastnímu gólu Pleška.

Prohlédnout fotografiePřehrát video

Drtivý nástup předvedla Marila před domácím publikem, a velmi brzo se dostala i do vedení. Čáslav nezvládla odvrátit míč po přímém kopu a Pilík dostal i mnoho prostoru v pokutovém území. Skákavou střelou překonal brankáře Havránka a Příbram ve 13. minutě vedla 1:0. Hosté se brzo otřepali a po druhém rohovém kopu se dostal ke hlavičce Kocourek a orazítkoval spojnici tyče a břevna.

Přesto měla Příbram několik slibných příležitostí a nebezpečných situacích, ze kterých mohla přijít branka, jenže ani Jirouš ani Štochl nezakončili přesně.

Změna stran přinesla útlum domácí souhry a z toho profitovali hosté. Prosazovali se rychlými útoky a obránci Příbrami měli velké problémy s oběma útočníky Vošahlíkem a Kocourkem. Bývalý hráč Marily Vošahlík byl nakonec původcem vyrovnávací branky, která padla v 61. minutě. Po křídle zatáhl míč, z ostrého úhlu nahrával před branku a kapitán Pleško srazil balón nešťastně za záda Hrušky.

Dvacet minut před koncem dostali domácí výhodu jednoho muže v poli po ostrém faulu Kotrby na Pilíka. Jenže ani tento nerovný stav nepomohl hráčům Marily k vítězství. Nejslibnější příležitost měl Jales, který nestačil nasměřovat míč do branky a Pilík, jehož tečovaná střela svištěla těsně nad břevnem.
Nebylo to nic proti gólovce Vošahlíka, který si obhodil Nohýnka a šel sám na Hrušku. Brankáře stačil přelobovat, ovšem dobíhající Penc stačil míč vyhlavičkovat a zachránil pro Příbram alespoň bod.