1.FK Příbram - Prokletí pokračuje

1.liga: Bohemians 1905 - Příbram 2:0

Prokletí pokračuje

Příbram znovu nezvládla utkání na půdě Bohemians 1905 a s nadšeně bojujícími Klokany prohrála 2:0.

Pro Příbram neexistuje v lize těžší prostředí než je půda Bohemians 1905. V předchozích sedmi utkáních zde nedokázala vyhrát a dokonce ani vstřelit branku. Nepříjemná bilance bohužel pokračuje i po dnešním utkání.

Začátek utkání nic špatného nenaznačoval. Hosté začali dobře a v úvodní desetiminutovce byli velmi aktivní. Nedokázali si ale vytvořit žádnou vážnější příležitost. Poté se taktovky postupně ujali domácí, které hnal do útoku zaplněný Ďolíček.

Příbramská obrana měla místy plné ruce práce, ale dokázala přežít několik dobrých šancí. Po situace ve 28. minutě už se měnilo skóre. Na Šírlův dlouhý centr naskakovalo několik hráčů, ale míč bez zásahu skončil až v síti za Hruškou.

Do druhého poločasu poslal trenér Straka čerstvého Pleška s Pilíkem a Příbram převzala aktivitu na své kopačky. Veškerá útočná snaha bohužel nepřinášela jedinou vážnější šanci k vyrovnání. Naopak znovu udeřilo na druhé straně. Po průniku se prosadil střídající Bartek a zvýšil na 2:0 pro domácí.

Příbram se v závěru snažila ještě utkání zdramatizovat, ale veškerá snaha znovu končila před pokutovým územím.

Před následující dvojicí domácích utkání tak zůstává Příbram zatím bez výhry.