1.FK Příbram - Proti Bzové vázla koncovka

Příprava: Příbram - Bzová 2:1

Proti Bzové vázla koncovka

Generálka na druholigovou jarní sezónu proti Bzové skončila výhrou Příbrami 2:1. Zápas ve větrném počasí připomínal spíš festival neproměněných šancí, protože kromě dvou vstřelených branek Šindeláře a Pilíka, zvonila třikrát branková konstrukce hostujícího týmu.

Prohlédnout fotografie

Domácí hráči se ve větrném počasí nedokázali dlouho prosadit, kombinace byly nepřesné a šancí k zakončení bylo málo. Proto branka Šindeláře, který se dostal k odraženému míči měla přinést uklidnění zelenočerným barvám. O deset minut později využil Pilík pokutový kop po ruce bránícího hráče Bzové. Jednu z dalších střel Příbrami zastavila spojnice tyče a břevna. Překvapení přišlo těsně před přestávkou, kdy se po malém důrazu obránců Marily dostal k míči Veinlich a snížil na 1:2 z pohledu Bzové.

Tradiční střídání po změně stran i podpora větru v zádech přišpendlila hosty před vlastní branku, v šancích Příbrami se vystřídali téměř všichni hráči týmu. Hloušek, Jirouš ani Costa své tutovky neproměnili, Kalabiška hlavičkoval nad branku. Hosté jeden z míčů si málem srazili do branky, když míč putoval do tyče a podél celé brankové čáry pryč. Dalším kdo orazítkoval brankovou konstrukci byl Tarczal. Přes pokračující převahu žádný další gól již nepadl.

FK Marila Příbram – FC Bzová 2:1 (2:1)