Get Adobe Flash player

1.FK Příbram - První výhru veze Příbram z Tábora

FNL: Táborsko - Příbram 0:2

První výhru veze Příbram z Tábora

Ve čtvrtém ligovém utkání se hráči Příbrami dočkali prvních letočních tří bodů. Na výhře 2:0 na půdě Táborska se brankově podíleli Danoski a Grajciar.

Utkání jsme sledovali online

S několika změnami v sestavě a odhodláním po dvou prohrát konečně naplno bodovat nastoupila Příbram k utkání na půdě Táborska. Na hrotu útoku se poprvé místo Ayonga objevil Jandera.

Po opatrném úvodu se diváci na tribunách dočkali zajímavých situací před oběma brankami. Domácí ztroskotávali na Boháčovi a pokusy hostů mířily většinou mimo tři tyče. Gólová situace přišla těsně před koncem poločasu. Grajciarův přesný centr našel hlavu Zorana Danoského a jeho pokus si našel cestu do domácí branky. Další direkt domácím mohl vzápětí přidat Grajciar, ale v dobré pozici netrefil dobře míč.

Do druhého poločasu nastoupilo Táborsko se snahou o brzké vyrovnání, ale vítr z plachet jim vzal dobře hrající Grajciar. V 60. minutě se prosadil z trestného kopu a zvýšil vedení Příbrami na 0:2. Domácí se i nadále snažili utkání zdramatizovat, ale hosty držel dobrými zákroky Boháč. Nejblíže snížení byl v poslední minutě Musiol, jehož pokus vytěsnil Boháč na roh.

Příbram se tak ve čtvrtém kole dočkala první výhry a připsala si do tabulky tři body za výhru 2:0.

FC MAS Táborsko – 1.FK Příbram 0:2 (0:1)