Get Adobe Flash player

1.FK Příbram - Rozhodnutí přišlo po poločase

1.liga: Dukla Praha - Příbram 3:1

Rozhodnutí přišlo po poločase

Příbram nedokázala navázat na poslední povedená utkání a na půdě Dukly prohrála 1:3. Jedinou branku vstřelil v prvním poločase Jan Suchan

Příbram do důležitého utkání nevstoupila vůbec dobře. Dukla byla pohyblivější a vytvářela si šance. V té první zabránil střele obětavý Trapp, který zablokoval pokus Podaného. V 11. minutě se domácí již dokázali prosadit. Juroška posunul míč na Holendu a útočník Dukly z úhlu propálil Hrušku.

Příbrami trvalo dobrých dvacet minut než se dostala do tempa a vyrovnala hru. V první dobré pozici se objevil nejlepší střelec Pilík, ale v tísni pálil nad. Podobně si počínal i kapitán Rezek. Teprve ve 36. minutě se povedlo míč usměrnit mezi tyče a hned z toho byla vyrovnávající branka. Jan Suchan se z uctivé vzdálenosti opřel do míče a skákavá střela zapadla k tyči Radovy branky - 1:1!

Do druhého poločasu znovu lépe vstoupila Dukla a hostující obrana odolávala jen s velkými obtížemi. První velkou příležitost měl Podaný, ale jeho pokus za překonaným Hruškou vykopl obránce Chaluš. O chvíli později měl další velkou příležitost Šimůnek, který ztroskotal na skvělém zákroku Hrušky. V 62. minutě již ale příbramská obrana kapitulovala. Koreš pěknou přihrávkou vysunul Holendu, ten kličkou obešel Hrušku a vrátil vedení na stranu domácích.

Příbram se v závěru snažila o vyrovnání, ale hráči Dukly jí do vyložených příležitostí nepouštěli. Naopak v samém závěru se domácí ještě jednou prosadili a střídající Bílovský dal výsledku konečnou podobu.

FK Dukla Praha – 1.FK Příbram 3:1 (1:1)