1.FK Příbram - Rumunský Petrolul jsme udolali v závěru zápasu

Informace z klubu

Rumunský Petrolul jsme udolali v závěru zápasu

Druhé přípravné utkání v Turecku jsme vyhráli. Poslední tým rumunské nejvyšší ligy Petrolul Ploješť jsme porazili 2:1 brankami Chaluše a Hnaníčka.

Hráči Petrolulu se prosadili hned na začátku zápasu, když se prosadil po chybě ve středu pole italský útočník Paolucci. Brzy jsme ovšem převzali hru pod svou taktovku, akorát jsme neproměňovali šance. Hnaníček ani Rezek nebyli úspěšní.

Ve druhém poločasu pokračovala naše převaha, kterou jsme zúročili v branku. Museli jsme si počkat příležitostech Štípka i Bednáře. Vyrovnávací byla až standardka Pilíka a zakončení Matěje Chaluše - 1:1 v 66. minutě.

Dvakrát nás také podržel vynikající brankář Hruška. V 85. minutě poslal gólovou asistenci Lotyš Šabala Hnaníčkovi, který otočil výsledek na naši stranu.

FC Petrolul Ploiești – 1.FK Příbram 1:2 (1:0)