1.FK Příbram - Spousta zahozených šancí

ČFLŽ: Dukla Praha B - Příbram 2:1

Spousta zahozených šancí

Další z utkání, ve kterém jsme byly lepším mužstvem, ale zradila nás koncovka.

V prvním poločase jsme si vytvořili dostatek šancí, které mohli utkání rozhodnout. Postupně selhali v koncovce Tkáčová, Vyskočilová, Císařová. Vedení jsme se přeci jen dočkali, když po přihrávce Císařové střílela Vyskočilová - 1:0. V posledních minutách první půle si slabší chvilku vybrala Dědinová, která „namazala“ domácí útočnici, která se trefila přímo k tyči – 1:1.

Ve druhém poločase jsme domácí tým nepustili na naši polovinu a diktovali tempo zápasu. Bohužel jsme opět neproměňovali vyložené šance, které nás nakonec stáli vítězství. Tkáčová střílela do brankařky, Drdošová trefila tyč a trestný kop Vyskočilové se nevešel mezi tyče. Domácí tým z ojedinělého brejku dokázal skórovat a tak jsme odjížděli bez bodu.

FK Dukla Praha B – 1.FK Příbram 2:1