1.FK Příbram - Střelci se znovu neprosadili

1.liga: Příbram - Teplice 0:0

Střelci se znovu neprosadili

I třetí jarní domácí utkání skončilo výsledkem 0:0. V zápase proti Teplicím měl největší šanci Zdeněk Koukal, ale po chybě obrany nedokázal prostřelit Grigara.

Oba týmy rozehrály utkání svižně a v tempu, ale na obou stranách jakoby kralovaly obrany. I proto se relativně dlouho čekalo na první přímou střelu na jednoho z brankářů. Střela Vachouška letěla nad branku a neúspěšně byl rozehraný i přímý kop Vůcha.

Naši se na druhé straně osmělili až po dvaceti minutách. Jiří Mareš ani Tomáš Pilík dalekonosnými pokusy nezaskočili brankáře, kombinace Lukáše Pleška s Bernardem vyvolala jen zklamaný povzdech tribun, které cítily slibnou šanci.

Největší převahu jsme si vytvářeli po pravé straně, jenže v momentu finálního centru si většinou pomohli tepličtí jednoduchým zablokováním centru.

Aleš Hruška také nakonec musel párkrát zasahovat. Nejprve konečky prstů vytěsnil střelu Vůcha z úhlu a vychytal rovněž Vachouška. Náš tým se prosadil v posledních minutách půle. Brankář Grigar chytil Pleškovi skrytou střelu a poté se zapotil při Hejdově hlavičce po rohovém kopu.

Po změně stran se do sestavy podíval střídající Pavel Pilík. A mohl sledovat, jak Bernardo připravil pro Zdeňka Koukala šanci pro střelu. Bohužel moment zůstal prováhán a bylo po šanci. A brankář pochytal i další pokusy Koukala a Tomáše Pilíka.

Slibné momenty našich hráčů vystřídaly možnosti hostů. Jenže ani oni se neprosadili podle svých představ, případně si střely Hruška pohlídal.

V 68. minutě si připsal tisíciprocentní tutovku Zdeněk Koukal. Po zaváhání obránce se dostal s míčem před brankáře Grigara, jenže neprostřelil jej. A na opačné straně mohlo platit pravidlo "nedáš - dostaneš". Čajič totiž už překonal Hrušku, jenže nevyzrál na obětavě hrajícího Lukáše Hejdu, který si střelu na čáře pohlídal.

Do konce utkání se už žádný tým výrazněji neprosadil a tak zajímavý souboj skončil neatraktivní remízou 0:0.