1.FK Příbram - Těsná porážka s ruským týmem

Příprava: UFA - Příbram 2:1

Těsná porážka s ruským týmem

Další utkání na soustředění v Rakousku proti šestému týmu ruské ligy skončilo i přes naši uzemní převahu těsnou porážkou 1:2. Jedinou branku vstřelil v prvním poločase Tonda Fantiš.

Příbramský tým předvedl aktivní hru v prvním poločasu. Odměnou mu byla branka ve 21. minutě, kterou vstřelil s přehledem zakončující Fantiš. Ruský tým, který bude hrát i evropské poháry, však ve 30. minutě vyrovnal Krotovem. Herní převaha našeho týmu však už na výsledku první půle nic nezměnila a nikdo ze zakončujících hráčů do branky Ufy už míč neprotlačil.

Po změně stran FC Ufa dala z dlouhého nákopu rychlou branku a utkání se změnilo v dobývání velmi dobré obrany soupeře. Několik zajímavých možností i přímé kopy však na výsledku už nic nezměnily a tak na rakouské půdě stadionku v Neukirchenu si výhru odvezl ruský celek.

FC UFA – 1.FK Příbram 2:1 (1:1)
Branky 31. Krotov, 48. Bezdenežnych - 21. Fantiš
UFA Bělenov – Bezdenežnych, Carp, Fatai, Krotov, Krugovoj, Nikitin, Pucko, Sysujev, Tumasjan, Živogljadov
Příbram 1. poločas: Švenger – Skácel, Tregler, Nitrianský, Pecháček – Průcha, Květ, Fantiš, Rezek, Matoušek – Silvio 2. poločas: Kočí – Průcha, Soldát, Kodr, Portilho – Jandera, Grajciar, Kilián, Katidis, Antwi – Slepička