1.FK Příbram - U17 - Na penalty vyhrála Příbram a odváží si 2 body

Č. liga dorostu U 17 A: Jablonec - Příbram 0:0

U17 - Na penalty vyhrála Příbram a odváží si 2 body

Článek

Po nepříjemném výsledku a špatném výkonu doma s Libercem tým U17 odcestoval na hřiště Jablonce.

Od první minuty hra hostů byla jednoznačně na jejich kopačkách. Drželi míč, dařila se kombinace odzadu a celkově hráli sebevědomě a celý zápas si užívali. Domácí tým se dobře bránil a dlouhými nákopy se snažil dostat do rychlých brejků. Obrana pracovala velmi zodpovědně a nepustila Jablonec do žádné gólové příležitosti. Příbram, jak v prvním, tak hlavně ve druhém poločase si vytvářela spoustu vyložených příležitostí, ale díky velmi dobrému výkonu domácího brankáře skončil zápas 0:0. Na penalty vyhrála Příbram a odváží si 2 body.

Trenér Daniel Huňa: „Zápas se nám fotbalově velmi povedl. Po celou dobu jsme dobře kombinovali, a když jsme míč ztratili, tak aktivním presingem jsme ho měli zpět na svých kopačkách. Škoda, že jsme neproměnili jednu ze šancí a neodvezli si 3 body. Doufám, že jsme se poučili z posledního domácího zápasu a že další domácí zápas zvládneme a získáme 3 body.

Shrnutí zápasu

FK Jablonec – 1.FK Příbram 0:0
Branky (bez branek)
Příbram Trnka, Benda, Puchmertl, Mezera, Jelínek, Vlček, Nezník (74. Vavruška), Čížek, Sirotek (64. Jílek), Belej, Ptáček