Č. liga dorostu U 17 A: Příbram - Plzeň 3:1

U17 získal 3 body s Plzní

Článek

„V týdnu jsme s hráči hodně komunikovali a nabádali je, aby si věřili a ukázali více individuálních dovedností."

Do úvodu zápasu vstoupil domácí tým velmi dobře. Hned v prvních dvou minutách si hráči vypracovali dvě vyložené příležitosti, ale skórovat se nepodařilo. Až v 9. minutě se po rohovém kopu prosadil hlavou Puchmertl. Po brance jsme se trochu zatáhli na vlastní polovinu a nechali Plzeň zahrávat standardní situace. I tak jsme soupeře do ničeho vážného nepustili a sami jsme ve 23. minutě navýšili skóre na 2:0.

Do druhé půle tým Příbrami vstoupil velmi aktivně. Bylo vidět, že si zápas užívají. V zápase bylo viděno plno pěkných týmových i individuálních akcí. Zápas skončil zaslouženou výhrou 3:1 pro Příbram.

Trenér Daniel Huňa: „V týdnu jsme s hráči hodně komunikovali a nabádali je, aby si věřili a ukázali více individuálních dovedností. To se nám povedlo. Hráči opravdu předvedli velmi dobrý výkon. Jsem rád, že jsme vyhráli a že jsme si vytvořili plno brankových příležitostí s kvalitním soupeřem.

1.FK Příbram – FC Viktoria Plzeň 3:1