1.FK Příbram - U19 - Velmi kvalitní soupeř

I.Celostátní liga U 19: Příbram - Olomouc 1:1

U19 - Velmi kvalitní soupeř

Na penalty zvítězili domácí a získali cenné dva body.

Na hřiště do Příbrami přijel velmi kvalitní mládežnický tým s Olomouce. Příbram nečekalo nic jednoduchého. A už ve 4. minutě prohrávali domácí jedna nula po velké chybě, kterou hosté využili. Čekalo se, že tým Olomouce bude nebezpečný a že to bude velmi složité utkání. Ale vše bylo úplně jinak. Příbram hrála velmi pozorně v obraně a snažila se cpát před branku hostů. Ve 37. minutě se krásně dostal před obránce Belej a byl faulován. Penaltu proměnil Pecka a do kabin se šlo za stavu 1:1.

Druhá půle začala tak, jak končil první poločas. Domácí byli mnohem aktivnější a soupeř se nemohl dostat k zakončení. Bohužel Příbram nastřelila jen tyč a už nedokázala přidat další branku. Na penalty zvítězili domácí a získali cenné dva body.

Trenér Daniel Huňa:
Moc mě mrzí chyba, která předcházela brance hostů. Musíme se těchto zbytečný branek vyvarovat. Na druhou stránku jsem moc rád, že kluci podali dobrý výkon a nepustili tak kvalitního soupeře do žádné brankové příležitosti. Myslím, že si ty dva body zasloužili.

1.FK Příbram – SK Sigma Olomouc 1:1