1.FK Příbram - Utkání ovlivnilo brzké vyloučení

1.liga: Dukla Praha - Příbram 2:1

Utkání ovlivnilo brzké vyloučení

Z utkání na Julisce se Příbram vrací bez bodového zisku. Výsledek ovlivnilo brzké vyloučení Pavla Ricky, který krátce předtím střídal zraněného Hejdu. Branku Příbrami vstřelil Tomáš Wágner.

Domácí tým si z kraje zápasu vytvořil výraznější tlak a naopak náš tým si dlouho nedokázal s tímto náporem nedokázal poradit. A rány na náš tým začaly postupně přicházet. Při jednom z hlavičkových soubojů se při pádu na zem zranil Lukáš Hejda a musel být střídán. Jenže už v 16. minutě se po standardce prosadil hlavičkující Vorel a Duklu poslal do vedení.

Ve 27. minutě si Lietava obhodil Pavla Ricku, který naskočil do hry místo Hejdy. Jenže za stažení rukama si rozhodčí vybral tu ostřejší možnost a našeho stopera po nevinném zákroku vyloučil. Za této situace se vyrovnání jevilo velmi nereálně.

Náš tým však ukázal obrovské charisma, zabojoval, zatlačil soupeře do obrany. Ve 39. minutě po jednom z útoků, který po křídle zatáhl Matěj Štochl, míč se od Martina Šlapáka dostal do míst, kam si ideálně na míč naběhl Tomáš Wágner a utišil celou Julisku - 1:1.

Jenže ještě velké možnosti pro domácí tým se naskytly před koncem půle. Nejprve Lietava obstřelil včetně Hrušky celou branku a Malý nastřelil brankovou konstrukci.

Nepříjemná standardka přišla hned po poločasové přestávce a z ní se prosadil málo hlídaný Hanousek a Dukla opět veda - 2:1. Hra v deseti přinášela velké možnosti pro domácí, protože trenér Vavruška zariskoval a nechal obranu hrát po vyloučení stále ve třech lidech. A byl to zejména Lietava, který kdyby mohl, tak si vytrhá zbytky vlasů za šance, které mu pochytal excelentní Aleš Hruška.

A mohl to být náš mančaft, který se mohl radovat. V 76. minutě si Lukáš Pleško pohrál s Haškem připravil míč Martinovi Šlapákovi, který napálil tyčku Radovy branky. Náš tým dokázal nepřesně hrající Duklu téměř zamáčknout i v deseti lidech, ale bohužel žádný ze závarů nepřinesl vyrovnání až do samého konce.