Get Adobe Flash player

1.FK Příbram - Utkání rozhodly dva rychlé góly

FNL: Hradec K. - Příbram 0:2

Utkání rozhodly dva rychlé góly

Velmi dobrý vstup do utkání a dvě rychlé branky přinesly Příbrami zaslouženou výhru na půdě Hradce Králové. O branky se postarali Karsten Ayong a Marek Kodr.

Utkání jsme sledovali online

Utkání dvou ještě loni prvoligových týmů nabídlo divákům od úvodního hvizdu zajímavou podívanou. Již ve třetí minutě se ke střele dostal Fantiš a vyzkoušel pozornost domácího brankáře. Na druhé straně nebezpečně centroval Šípek. V 7. minutě se skóre již měnilo. Fantiš uvolnil Ayonga a ten mezi obránci nezaváhal a střelou k pravé tyči rozvlnil sít hradecké branky - 0:1! Stejný hráč mohl za pár minut přidat další branku, ale jeho pokus zblokovali obránci mimo.

Příbram byla nadále lepším týmem a další gól visel ve vzduchu. V 19. minutě centroval po rohovém kopu do vápna Rudolf Skácel a Marek Kodr přesnou hlavičkou podruhé rozjásal hráče v zelenočerném - 0:2! Další branku mohl po odraženém míči přidat Roman Květ, ale pálil těsně vedle.

Do druhého poločasu vstoupil lépe Hradec, ale veškeré jeho snahy narážely na dobře fungující obranu s pozorně chytajícím Boháčem. Hosté se soustředili na rychlé protiútoky a po jednom z nich se dostal do zakončení Danoski, který mířil jen do náruče brankáře.

V závěru utkání si Příbram již dvoubrankový náskok pohlídala a připsala si na své konto cenné tři body.

FC Hradec Králové – 1.FK Příbram 0:2 (0:2)