1.FK Příbram - Výhra s Baníkem

Přeskočit na menu

I. Dorostenecká liga: Příbram - Ostrava 4:1

Výhra s Baníkem

V sobotu k Litavce zavítal Baník Ostrava a v případě vítězství jsme se mohli v tabulce posunout před něho na 6. místo.

Začátek zápas nám vyšel skvěle, když se již v 3. minutě krásně trefil z trestného kopu Matoušek. V 7. minutě se po kolmici od Sovy dostal za obranu Polák a prostřelil brankáře Murína 2:0! A jelikož jsme neproměnili další dvě dobré příležitosti, potrestal nás Buchta přesnou střelou k tyči. Od té doby Baník ovládl střed hřiště a ukazoval svou kvalitu. Do konce poločasu se však skóre neměnilo.

I v začátku druhého poločasu se Baník tlačil za vyrovnáním, ale žádné velké šance si nedokázal připravit. Na druhé straně Matoušek střelou z dálky nastřelil spojnici tyče a břevna. Rozhodující moment zápasu přišel v 78. minutě, kdy Polidar prodloužil dlouhou přihrávku Huška, na míč si seběhl Matoušek a své sólo proměnil. Baník otevřel hru my jsme se dostali k velkým přečíslením, jedno z nich krásnou střelou zakončil Jandera a upravil tak skóre na 4:1.

Shrnutí zápasu

1.FK Příbram – FC Baník Ostrava 4:1
Branky 3. a 78 Matoušek, 7. Polák, 89. Jandera - 13. Buchta
Rozhodčí Matoušek - Šusta, Malý