1.FK Příbram - Výhra v Plzni na penalty

Přeskočit na menu

I. Dorostenecká liga: Plzeň - Příbram 1:1

Výhra v Plzni na penalty

V sobotním zápase s druhým celkem tabulky bylo pro nás motivací udržet sérii vítězných zápasů a zkusit se přiblížit medailovým stupňům.

Do zápasu jsme vstoupili dobře a v prvním poločase byli lepším mužstvem. Do vedení nás poslal Polák přesným přímým kopem,v dalších šancích jsme však bohužel naše vedení nepotvrdili. I domácí se tlačili do šancí,ale naše obrana odolávala.

Druhý poločas patřil domácím,kteří se snažili o vyrovnání. Několik závarů jsme s vypětím sil přežili,ale nakonec jsme inkasovali 20sekund do konce vypršení nastaveného času,kdy se krásně trefil Pavlík. Raritou je,že naprosto stejný průběh mělo i podzimní měření sil...

Na rozdíl od podzimního zápasu měly penalty rychlý průběh,v první sérii sice zaváhal Polidar,ale postupně se trefili Pazderník,Maršík a Matoušek. A jelikož Jedlička domácím 3 penalty famózně zlikvidoval,vezeme si ze zápasu cenné 2 body.

Shrnutí zápasu

FC Viktoria Plzeň – 1.FK Příbram 1:1
Branky 92. Pavlík - 29. Polák
Rozhodčí Melničuk - Kříž,Žák