1.FK Příbram - Vysokou porážku načal expříbramský Wágner

1.liga: M. Boleslav - Příbram 4:1

Vysokou porážku načal expříbramský Wágner

Příbram si do Mladé Boleslavi pro body nedojela. Ve středočeském derby jsme prohráli při dlouhém oslabení bez vyloučeného Husára vysoko 4:1. O jedinou branku našeho týmu se postaral Jakub Řezníček.

Utkání jsme sledovali online

Už na začátku zápasu jsme museli přežít dobrou šanci Bartla. V 15. minutě si při akci Wágnera a Ščuka sáhl na míč v brance stojící Martin Husár, viděl červenou kartu a navíc domácí kopali pokutový kop.
Branku z penalty dosáhl expříbramský Tomáš Wágner. Ten samý hráč dal za minutu další branku, když zakončil Skalákovu příležitost.

Náš tým ale ani deseti mužích nesklonil zbraně a ve 27. minutě po Pilíkově standardce se z opakovaného centru dostal k zakončení nehlídaný Jakub Řezníček. Propálit Hrušku v brance Boleslavi už nebyl těžký úkol pro našeho útočníka s číslem 27.

Šance na vyrovnání však zhasla za další dvě minuty, když Bořil prošel na hranici šestnáctky a vystřelil přesně k tyči Marka Boháče.

I tak jsme mohli být blízko dalšího snížení, jenže Pilíkovu dělovku Hruška vyrazil před sebe a dorážející Martin Fillo trefil nohy bývalého brankáře Příbrami.

Po změně stran měl Fillo ještě jednu možnost, ale nakonec to byli domácí, kteří měli gólovou tečku za utkáním. Ta přišla už v 56. minutě při povedené trefě Skaláka, na níž neměl Marek Boháč žádnou šanci zasáhnout.

Náš brankář si naopak pohlídal další šance Wágnera. V 80. minutě měl ještě na kopačce gólovou šanci Miroslav Slepička, ale vychytal jej Hruška.

V závěrečných minutách si již domácí výhru pohlídali a prodloužili příbramské čekání na první letošní vítězství.

FK Mladá Boleslav – 1.FK Příbram 4:1 (3:1)