1.FK Příbram - Z jasného zápasu jsme udělali drama

I.Celostátní liga U 17: Příbram - Teplice 4:3

Z jasného zápasu jsme udělali drama

Dorost U-17 si na domácím trávníku připsal první jarní výhru.

Utkání jsme sledovali online

Ve 4´ minutě utekl Polanský a brankáře prostřelil. Svůj hattrick začal Vohradský ve 14´, kdy se prosadil po autovém vhazování. Teplice snížily po rychlém protiútoku. Ve 21´ byl opět Vohradský faulován ve vápně a penaltu sám s přehledem proměnil, ve 23´ vstřelil svůj třetí gól Vohradský po hrubé chybě soupeřova obránce. O dvě minuty později soupeř korigoval, po naší sérii chyb na levé straně. Těsně před poločasem, se soupeř dostal na dostřel. Přehrál nás na levé straně, míč se dostal před branku, kde ho chtěl vykopnout Vokurka, bohužel se mu to nepovedlo a dal si vlastní gól. Tím skončil první poločas, pro diváky velmi atraktivní, 7 branek za 40´ to se jen tak nevidí.

V druhém poločase měly převahu Teplice, ale branku nevstřelily.

Komentář trenéra Strejce: Do zápasu jsme vstoupili aktivně s vysokým napadáním a to se nám vyplatilo, 4 branky po 23 minutách to byla odměna. Bohužel zbytek prvního poločasu jsme soupeři odevzdali. Výpadek si nedokážu vysvětlit, nejspíš kluci podlehli stavu 4:1, že už se nic nemůže stát. V druhém poločasu, jsme se pouze bránili, soupeře jsme do výraznější šance nepustili a naše výlety na soupeřovu polovinu, byly spíše ojedinělé. Kluci zodpovědně bránili a výsledek udrželi. Poučení do dalších zápasů, nic nevypouštět ani za jasného stavu.

1.FK Příbram – FK Teplice 4:3
Branky 4. Polanský, 14., 21. a 23. Vohradský - 17. Králíček, 25. Fabián, 38. Češpiva