1.FK Příbram - Zajímavé utkání přineslo dělbu bodů

FNL: V. Žižkov - Příbram 1:1

Zajímavé utkání přineslo dělbu bodů

Článek

Bojovné utkání se spoustou šancí přineslo Příbrami bod za remízu 1:1. Jedinou branku zápasu vstřelil Zoran Danoski.

Trenér Csaplár nemohl do utkání počítat se Zápotočným a Janderou, kteří ještě nebyli zdravotně v pořádku po středečním zápase s Varnsdorfem. Potíže navíc měli i Danoski s Matouškem.

První poločas divákům příliš fotbalové krásy nepřinesl. Domácí sice byli aktivnější, ale k výraznějšímu ohrožení Boháče se nedostali. Útočná snaha Příbrami pak končila ještě před pokutovým územím. Jedinou vážnější situace přišla ve 27. minutě, ale Engelman v dobré příležitosti pálil nad.

Co diváci neviděli v úvodním dějství jim bylo vynahrazeno v té druhé. Domácí se pustili do útoku a příbramská obrana mnohdy jen stěží odolávala. Viktoriánům se povedlo Boháče překonat v 54. minutě, ale branka nebyla uznána pro ofsajdové postavení.

O minutu později se do první vážnější situace po změně stran dostala Příbram a hned došlo na změnu skóre. Grajciar našel zpětnou přihrávkou Danoskiho a ten střelou do protipohybu vstřelil úvodní gól utkání. Vedení však dlouho nevydrželo. V 61. minutě se po Bazalově centru prosadil Hašek a vyrovnal na 1:1.

Ve zbytku utkání pak mohly oba týmy strhnout vedení na svou stranu. Na příbramské straně zastavila gólovou střelu Květa horní tyč a Treglerův hlavičkový pokus po rohu bravurně chybil domácí brankář.

FK Viktoria Žižkov – 1.FK Příbram 1:1 (0:0)