1.FK Příbram - Zaslouženou výhru přinesl až vlastní gól

2.liga: Krč - Příbram 0:1

Zaslouženou výhru přinesl až vlastní gól

Příbram znovu potvrdila dobrou formu a na své konto si připsala další tři body za výhru na půdě Sparty Krč. Jedinou branku utkání si do vlastní sítě vstřelil obránce Krče Švejda.

Prohlédnout fotografie

Ve vítězné sestavě nastoupili hráči Marily na hřišti Sparty Krč s cílem potvrdit předchozí dobré výsledky a postavení na čele druholigové tabulky.

Po opatrném úvodu se do veliké šance dostali domácí. V 8. minutě se Viskup ocitl tváří tvář Hruškovi, ale jeho pokus o obstřelení příbramského gólmana skončil na spojnici tyče a břevna. Následná dorážka Vágnera šla nad branku. O chvíli později se do dobré pozice dostal na druhé straně Pilík, ale ani jeho pokus si cestu mezi tři tyče nenašel. Po zbytek prvního poločasu se hra odehrávala převážně ve středu hřiště bez vážnějších šancí.

Do druhé půle nastoupila Příbram s větší snahou o vstřelení branky a její snaha o útočnou hru se vyplatila. V 53. minutě poslal Klesa centr před branku a míč po nedorozumění brankáře Šilhavého se Švejdou skončil za brankovou čarou - 0:1. Do další dobré pozice se dostal Tarczal a jeho střela jen těsně minula tyč Šilhavého branky. Svoji dobrou formu potvrdil v 77. minutě Aleš Hruška, když si dokázal poradit s nebezpečnou střelou Vojtíška. Další velkou šanci měl Daniel Huňa, když se dokázal zbavit obránců, ale jeho střela z poza vápna šla nad branku. V nervózním závěru utkání již se spíše diskutovalo než hrálo a tak si Příbram připsala další důležité tři body.

SK Sparta Krč – FK Marila Příbram 0:1 (0:0)