Get Adobe Flash player

1.FK Příbram - Zisk bodu nám nebyl přán

1.liga: Slovácko - Příbram 1:0

Zisk bodu nám nebyl přán

Solidně odehrané utkání na Slovácku nám pokazil zářný moment domácího Šumulikoskiho. Z Uherského Hradiště tak odjíždíme bez bodů.

Utkání jsme sledovali online

Příbramský tým si musel poradit s absencí nejlepšího hráče týmu Tomáše Pilíka i Martina Krameše, kteří absentovali kvůli čtvrté žluté kartě. Přesto se náš tým ujal herní aktivity a v 7. minutě zahrozil Rezek přízemní střelou, kterou musel Daněk vytáhnout na rohový kop.

Standardních situací od rohového praporku jsme během prvního poločasu získali víc, ale žádná nevedla k nebezpečnějšímu zakončení. Po půlhodině hry měl na hlavě gól Štěpán Kacafírek, kterému pěkně nacentroval míč kapitán Jan Rezek, ale pozorný byl i gólman domácího týmu a hlavičkovaný balón sebral našemu forwardovi téměř z hlavy. V závěru prvního poločasu zahrozil domácí tým, rychlý brejk Koného a Navrátila zastavil až obranný skluz Kvídy.

Po změně stran se rušné situace objevily až po prostřídání hráčů. Nejprve vyzkoušel pozornost Hrušky Navrátil, na opačné straně lehce hlavičkoval Matěj Chaluš. V 79. minutě předvedl Aleš Hruška vynikající postřeh při ráně domácího Jakuba Rezka a míč vytlačil z podbřevna na roh.

V 82. minutě zastavil brejk Slovácka až na hranici vápna Jaroslav Tregler a nařízený přímý kop proměnil k naší smůle efektní ranou kapitán domácího týmu Šumulikoski - 1:0. V závěrečných minutách jsme se po několika centrovaných míčích před brankou neprosadili, naopak soupeř ještě stačil zahodit brejk dvou hráčů zakončením vedle odkryté brány.

1. FC Slovácko – 1.FK Příbram 1:0 (0:0)