1.FK Příbram - Ztráta s posledním Slováckem

1.liga: Příbram - Slovácko 0:3

Ztráta s posledním Slováckem

Duel se Slováckem dopadl neslavně, když si výhru odvezli hosté po nepovedené druhé půli. Výsledek 0:3 je tak až moc krutý.

Po třech vysokých porážkách udělal trenér Josef Csaplár se svým realizačním týmem několik změn v sestavě. Na lavičce zůstal Rudolf Skácel i Milan Švenger, poprvé se v základu objevil Petr Pejša a změny doznala i naše defenzivní část sestavy.

Už v 7. minutě měl dobrou šanci Radek Voltr, když jeho tečovaná střela jen těsně minula branku hostů. V 18. minutě se za obranu řítil Petr Pejša, místo střely volil nahrávku na volného Fantiše, jenže tu stačila obrana zastavit. K míči jsme se i tak dostali, když mohl ještě zakončit Filip Hlúpik a znovu po něm Antonín Fantiš, ale štěstí nám nepřálo a celá akce skončila jen rohovým kopem. Brzo poté se znovu dostal do střelecké pozice Petr Pejša, ale svoji formu z juniorské ligy, kde nastřílel hattrick nepředvedl.

Hra se pak často kouskovala kvůli faulům i nepřesnostem v rozehrávce. Ve 42. minutě se dostal k hlavičce Radek Voltr a jeho pokus minul branku jen těsně. Už v nastaveném času první půle předvedl nádherný náběh za obranu Filip Hlúpik, ale z těsné blízkosti ztroskotal na brankářovi hostů. V 65. minutě pálil z přímého kopu Roman Květ, míč však poslal do náruče brankáře.

Hosté po změně stran ze své první šance zápasu změnili průběh duelu. Trefil se totiž Zajíc a my jsme museli dotahovat - 0:1. Zbraně jsme nesložili, když pěkně střílel Radek Voltr, ale obě jeho střely vyrazil brankář na rohový kop.

V 70. minutě běžel za obranu Rezek, ale poslední obránce zachytil dlouhou nahrávku. Zaskočit obranu se nepovedlo ani dalšímu střídajícímu Keitovi. Z voleje napálil svůj pokus mimo branku. Podobně se vedlo i Nitrianskému, který po rohovém kopu střílel vysoko nad. V 85. minutě využili hosté chyby v naší rozhrávce a rychlé akci se trefil Sadílek - 0:2.

V nastaveném čase se nejprve blýsknul brankář hostů, když vyrazil Rezkův přímý kop, jenže poté přidal třetí hřebíček do rakve dnešního neúspěšného zápasu Kuchta - 0:3.

1.FK Příbram – 1. FC Slovácko 0:3 (0:0)