1.FK Příbram - Dorost

Zprávy z klubu

Jak dopadl halový turnaj?

20. 11. 2017 | Mládež

V pátek dne 17. listopadu pořádal spolek Sport 2010 ve spolupráci s 1. FK Příbram halový fotbalový turnaj ve sportovní hale v Příbrami.

I.Celostátní liga U 17: Hradec K. - Příbram 3:3

24. 11. 2017 | U-17

Dorostencům U17 se povedlo dotáhnout tříbrankové vedení soupeře a z Hradce Králové si vezou cenný bod.

Krátce

Jiří Januška jako talent týdne na UEFA.com

6. 3. 2016

Redakce UEFA.com vybrala Jiřího Janušku, jednoho z tahounů příbramské U19, talentem týdne. Více čtěte zde

Jiří Januška opět v nominaci U19

26. 1. 2016

Talentovaný záložník a tahoun dorosteneckého týmu U19 v UEFA Youth League se opět dočkal nominace i do reprezentačního výběru České republiky U19 na dvě přípravná utkání v Řecku.

Janota se Šímou do U-16

3. 8. 2015

Petr Janota a Marek Šíma dostali pozvánku na dvě mezinárodní přípravné utkání reprezentace U-16 proti Kypru, která se odehrají 11. a 13 srpna.

Archiv

I.Celostátní liga U 17: Č. Budějovice - Příbram 1:6

26. 10. 2017 | U-17

Dorostenci U-17 se i přes brzký inkasovaný gól dokázali výrazně prosadit a připsali si vysoké vítězství.

I.Celostátní liga U 17: Ostrava - Příbram 5:0

17. 10. 2017 | U-17

Odevzdaný první poločas, ve kterém jsme si nepřihráli a soupeři jsme lehce darovali vedení o tři branky. Ve druhém poločase se zápas dohrával za stálé převahy Ostravy.

I.Celostátní liga U 19: Ostrava - Příbram 1:1

9. 10. 2017 | U-19

Trenér Daniel Huňa: Trochu mě mrzí první poločas, kde nám chybělo více energie hlavně před brankou soupeře. Hráči musí mít větší hlad po gólech. Jinak jsem samozřejmě velmi spokojený za druhý poločas, kde jsme byli odvážnější než soupeř.

I.Celostátní liga U 19: Příbram - Olomouc 1:1

4. 10. 2017 | U-19

Na penalty zvítězili domácí a získali cenné dva body.

I.Celostátní liga U 17: Příbram - Olomouc 3:3

4. 10. 2017 | U-17

V pátek jsme se utkali s netradičním soupeřem. Sigma Olomouc, klub známý svojí prací s mládeží. Věděli jsme, že nás čeká velmi kvalitní soupeř.

I.Celostátní liga U 19: Bohemians 1905 - Příbram 1:2

26. 9. 2017 | U-19

Dorost dokázal přivézt ze hřiště Bohemians důležité tři body.

I.Celostátní liga U 19: Příbram - Sparta 0:2

25. 9. 2017 | U-19

Obsahuje foto

Sparta byla nad síly příbramských mladíků.

I.Celostátní liga U 19: Teplice - Příbram 2:2

Až v nastaveném čase dokázal dopravit míč do branky Teplic Čížek. Na penalty měli více štěstí Teplice a získali 2 body.

I.Celostátní liga U 17: Bohemians 1905 - Příbram 2:4

24. 9. 2017 | U-17

Loni nám tento soupeř uštědřil lekci a porazil nás 7:0. Ostudnou porážku jsme chtěli odčinit a to se nám povedlo.

I.Celostátní liga U 19: Slovácko - Příbram 2:1

8. 8. 2017 | U-19

Hodnocení trenér Daniel Huňa: "Musím kluky pochválit za jejich nasazení a vůli uspět. Na druhou stranu se musíme poučit z takových chyb, které jsme v tomto zápase udělali. Ještě bych rád vyzdvihnul výkon domácího brankáře, který zajistil, že jedeme domů bez bodů."

1.FK pořádá 21. ročník Memoriálu Jaroslava Starky ml.

17. 7. 2017 | U-19

Tradiční letní turnaj určený pro starší dorost U19 bude rozehrán v sobotu 22. července v areálu 1.FK Příbram.