1.FK Příbram - Fotbalový klub http://www.fkpribram.cz Oficiální stránky fotbalového týmu 1.FK Příbram cs Sun, 22 Oct 2017 02:48:18 +0200 1.FK Příbram http://www.fkpribram.cz/img/1fkpribram.jpg http://www.fkpribram.cz/ http://feedvalidator.org/docs/rss2.html info@fkpribram.cz (1.FK Příbram) otah alpha extractor 30 FNL: Příbram - Ústí n. L. 4:0 Vysokou výhru nad severočeským týmem z Ústí jsme si vykopali až ve druhé půli. Čtyři branky v rychlém sledu nastříleli Zoran Danoski, Jiří Januška a skóre zápasu uzavřel dvěma brankami Karsten Ayong. http://www.fkpribram.cz/clanky/Demolice-ve-druhem-polocasu.5162/ Sat, 21 Oct 2017 19:11:29 +0100 Nic jiného než výhru nebereme Tentokrát jsme o vyjádření před utkáním oslovili Davida Kiliána. http://www.fkpribram.cz/clanky/Nic-jineho-nez-vyhru-nebereme.5160/ Fri, 20 Oct 2017 13:36:26 +0100 Dokument o historii klubu poprvé zdarma pro všechny Příští rok oslaví 1.FK Příbram již devadesát let své existence, nyní přichází možnost, aby příznivci klubu zjistili poznatky, které možná ani nevěděli. http://www.fkpribram.cz/clanky/Dokument-o-historii-klubu-poprve-zdarma-pro-vsechny.5161/ Fri, 20 Oct 2017 14:00:58 +0100 Juniorská liga: Příbram - Teplice 3:2 Vedoucí tým české skupiny Juniorské ligy Teplice nestačil na Příbram, které na její půdě podlehl 2:3. Domácí si vypracovali vedení o dva góly, hosté dvacet minut před koncem snížili, ovšem vyrovnat se jim už nepodařilo. Středočeši se tak radovali z cenné výhry 3:2. http://www.fkpribram.cz/clanky/Teplice-manko-nedotahly-a-v-Pribrami-padly-2-3.5158/ Tue, 17 Oct 2017 06:32:43 +0100 Ayong nastoupil za českou repre Příbramský mladík Karsten Ayong si připsal první starty za českou reprezentaci U20. http://www.fkpribram.cz/clanky/Ayong-nastoupil-za-ceskou-repre.5157/ Sun, 15 Oct 2017 21:08:20 +0100 I.Celostátní liga U 17: Ostrava - Příbram 5:0 Odevzdaný první poločas, ve kterém jsme si nepřihráli a soupeři jsme lehce darovali vedení o tři branky. Ve druhém poločase se zápas dohrával za stálé převahy Ostravy. http://www.fkpribram.cz/clanky/Ostudny-prvni-polocas.5159/ Tue, 17 Oct 2017 10:26:36 +0100 FNL: Vítkovice - Příbram 1:0 Jediný gólový úspěch stačil Vítkovicím k tomu, aby poprvé vyhráli a nedovolili našemu týmu bodový zisk na severu Moravy http://www.fkpribram.cz/clanky/Domacim-jsme-doprali-prvni-vyhru-sezony.5156/ Fri, 13 Oct 2017 19:35:26 +0100 Mužstvo na cestě do Vítkovic Pendolinem Ligové mužstvo dnes cestuje k utkání ve Vítkovicích Pendolinem. http://www.fkpribram.cz/clanky/Muzstvo-na-ceste-do-Vitkovic-Pendolinem.5155/ Fri, 13 Oct 2017 10:00:26 +0100 Každý zápas je o bojovnosti Letní posila Peter Grajciar pohovořil o nadcházejícím duelu ve Vítkovicích. http://www.fkpribram.cz/clanky/Kazdy-zapas-je-o-bojovnosti.5153/ Wed, 11 Oct 2017 19:23:50 +0100 I.Celostátní liga U 19: Ostrava - Příbram 1:1 Trenér Daniel Huňa: Trochu mě mrzí první poločas, kde nám chybělo více energie hlavně před brankou soupeře. Hráči musí mít větší hlad po gólech. Jinak jsem samozřejmě velmi spokojený za druhý poločas, kde jsme byli odvážnější než soupeř. http://www.fkpribram.cz/clanky/Penalty-dorostu-U19-funguji.5152/ Mon, 09 Oct 2017 19:06:51 +0100