Baráž o setrvání v žákovské lize se vydařila

V minulém týdnu proběhla baráž o setrvání v žákovské lize, ve které se naši kluci kategorie U14 utkali ve dvojzápase s Litvínovem. Baráž dopadla úspěšně, 1.FK Příbram obě utkání vyhrála a bude účastníkem 1. žákovské ligy i v příští sezoně.

1. utkání baráže

FŠ Litvínov – 1.FK Příbram 0:1 (0:1)

Branka: 25.Huňa

Sestava: Habart – Nováček, Štrbo, Baier, Matouš (47. Rehák) – Bálek (61.  Krameš), Šustr, Deml, Huňa, Jonák – Lojín

15.6.2019 – odvetné utkání baráže

1.FK Příbram – FŠ Litvínov 6:0 (2:0)

Branky: 2., 63. a 70. Huňa, 35. a 49. Lojín, 54. Šustr

Sestava: Habart – Nováček (50. Rehák), Štrbo, Baier, Matouš – Bálek (30. Krameš), Šustr, Deml (64. Rajl), Huňa, Jonák (55. Čajko) – Lojín

Hodnocení trenéra Aleše Majera: „První barážové utkání bylo silně ovlivněné větrem a také nervozitou našich kluků, která je v tomto věku vzhledem k důležitosti zápasu pochopitelná. Ve druhém zápase jsme se rychle dostali do vedení a zápas jsme pak již zvládli, zejména ve druhém poločase už jsme dominovali. Je potřeba ocenit i výkony Litvínova, který, ač je menším klubem, nám byl minimálně po tři poločasy dvojzápasu velmi dobrým a nepříjemným soupeřem. My jsme byli techničtějším týmem a soupeři jsme se dokázali vyrovnat v bojovnosti, navíc kluci odehráli oba zápasy s velkou zodpovědností a přístupem, někteří i se zdravotními problémy. Jsme rádi, že kategorie straších žáků budou i v příštím ročníku působit v nejvyšší soutěži.“

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners