Petr Švancara rozdával lístky na Mladou Boleslav v Pražské ulici

Na sobotní ligový fotbal zdarma! Sobotní fotbalový zápas mezi 1.FK Příbram a Mladou Boleslaví se nese ve znamení posledního ligového zápasu v této sezóně.
Již minulý víkend se potvrdilo, že Příbram bude hrát i následující rok nejvyšší fotbalovou ligu. O svou radost se vedení klubu rozhodlo podělit s fanoušky, a to tím, že na sobotní utkání se středočeským týmem bude vstup zcela zdarma. Pro rozšíření této zprávy se vydal tým marketingu, v čele s fotbalistou Petrem Švancarou do Pražské ulice v Příbrami, rozdávat vstupenky. Počasí nám moc nepřálo, ale i přes to se nám jich podařilo vydat úctyhodných 200. Petr Švancara k nim ještě přidával své vytříbené vtípky, jimiž pobavil nejednoho kolemjdoucího. Jestliže jste právě Vy na nás nenarazili v Pražské ulici, potkáme se v sobotu od 18:00 ve Star Tip aréně a podpoříme společně kluky na hřišti. Těšíme se na vás a nezapomeňte: v sobotu se neplatí! (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto01.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto02.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto03.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto04.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto05.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto06.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto07.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto08.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto09.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto10.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto11.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto12.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto13.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto14.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto15.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto16.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto17.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/vstupenky_boleslav/foto18.jpg)(/foto)